Lekcja otwarta

W dniu 16 listopada 2018 roku odbyła się w naszej szkole Lekcja otwarta w ramach projektu "Aktywna Tablica"

Gościliśmy Rodziców, oraz Panią Dyrektor

Lekcje poprowadziła Pani mgr Krystyna Miłota a uczestniczyli w niej uczniowie klasy IV.

lekcja_otwarta1.docx

Szkolna strona projektu

Realizacja działań w ramach projektu jest odnotowywana na szkolnej stronie projektu, pod linkiem:

Projekt Aktywna Tablica

Aktywna Tablica

W październiku 2018 roku nasza szkoła przystąpiła do realizacji rządowego projektu „Aktywa Tablica”. W realizacje projektu zaangażowani są wszyscy nauczyciele naszej szkoły

W ramach projektu realizowane są lekcje z wykorzystaniem ćwiczeń interaktywnych. W oparciu o przygotowane przez nauczycieli scenariusze lekcji prowadzone są lekcje otwarte.

Wszystkie zrealizowane działania odnotowywane są na szkolnej stronie projektu.

Ponadto szkoła uczestniczy w sieci współpracy szkół z okręgu działania WOM-u Częstochowa, która jest koordynowana przez częstochowski WOM

Koordynatorem projektu w naszej szkole jest Marta Kanafa-Suchan