Mapa karier - Doradztwo Zawodowe

  • Pasowanie na czytelnika

    9.12.2021r. w naszej bibliotece odbyła się uroczystość pasowania na czytelnika uczniów klasy pierwszej. Głównym celem uroczystości było zachęcenie najmłodszych uczniów do korzystania z biblioteki szkolnej, wypożyczania książek oraz nieustannego rozwijania umiejętności czytania. Pierwszoklasiści uczestniczyli w przedstawieniu przygotowanym przez uczennice z klasy V. Zapoznali się z regulaminem obowiązującym w bibliotece, dowiedzieli się jak należy dbać o książki i jak z nich korzystać. Odgadywali także bajkowe zagadki, które sprawdziły ich znajomość bohaterów baśni i bajek. Dzieci znakomicie sobie poradziły z wszystkimi zagadkami. Po przedstawieniu pierwszaki złożyły uroczyste przyrzeczenie, że zawsze będą czytać i szanować książki. Na koniec dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, zakładki do książek oraz medale, które mają im przypominać że: "Książki to najlepsi Twoi przyjaciele. Nie wyśmieją, nie zdradzą, a nauczą wiele".

    Każdy pierwszoklasista dostał również pakiet książek "Pierwsze abecadło" z dołączonym alfabetem Iwony Chmielewskiej, które pochodzą z kampanii społecznej "Mała książka - wielki człowiek" organizowanej przez Instytut Książki.

    Nowi czytelnicy opuścili bibliotekę zadowoleni i pełni wrażeń, obiecując że będą często ją odwiedzać. Do czego gorąco ZACHĘCAMY.

  • Cukierku, Ty łobuzie

    Uczniowie klasy II przystąpili do konkursu czytelniczo - plastycznego, który dotyczył omawianej lektury "Cukierku, Ty łobuzie".

    Pierwszym zadaniem było napisanie testu ze znajomości lektury. Wszyscy sobie znakomicie z tym zadaniem poradzili, co świadczy o tym, że książka bardzo im się podobała.

    Następnym zadaniem było namalowanie ilustracji do rozdziału, który najbardziej im się spodobał.

    Prace zostały pięknie wykonane.

    I miejsce zajęła: Lena Sabalińska

    II miejsce zajęła: Alicja Garbela

    III miejsce zajęła: Zuzanna Raj

    Wyróżnienie zdobyła: Dominika Pach.

    Wszystkim uczestnikom GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów.

  • Mikołajki

    Ho! Ho! Ho!

    Dzięki wsparciu Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Wsi Sadów i Wierzbie oraz Rady Rodziców, uczniowie naszej szkoły otrzymali od Świętego Mikołaja wspaniałe prezenty. Bardzo dziękujemy nauczycielom za przygotowanie Mikołajowej Familiady dla naszych uczniów oraz za mikołajkowy taniec klas młodszych. 

  • Mikołajkowa PIZZA na matematyce - utrwalenie wiadomości o ułamkach.

    Klasa V zaczęła ułamki zwykłe samakowitą pizzą, teraz kończymy powolutku ten dział.
    Podsumowanie, utrwalenie i sprawdzian jeszcze w tym roku 2021r.

    Aby wszystkie nasze lekcje były tak smaczne i radosne!

  • Ciekawa lekcja wf

    2 grudnia uczniowie klasy pierwszej i drugiej odwiedzili park trampolin Lubisfera. Na miejscu wzięli udział w specjalnej lekcji wf przeprowadzonej przez wykwalifikowanego instruktora. Po warsztatach uczniowie mogli swobodnie korzystać z przygotowanych na miejscu atrakcji. Celem wycieczki było: zainteresowanie uczniów ciekawą i nietypową dyscypliną sportu, promowanie różnych form rekreacji oraz integracja zespołów klasowych. Z pewnością, dla każdego, ta niezwykła lekcja wf -u była ciekawym doświadczeniem.

  • KIERMASZ TANIEJ KSIĄŻKI

    Po raz kolejny w naszej szkole zorganizowany jest od dnia 1.12.2021r. kiermasz nowych, tanich książek z Księgarni i Hurtowni "Taniej Książki" w Tuliszkowie. W niskich cenach można nabyć cenne książki z różnych dziedzin: bajki, baśnie, legendy, powieści dla dzieci i młodzieży, kolorowanki, atlasy, poradniki. Kiermasz cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli. Zapraszamy również rodziców.

    Dzięki pomyślnie przeprowadzonej akcji biblioteka szkolna otrzymuje w darze nowe pozycje książkowe.

    Dochód uzyskany z ostatniego kiermaszu, który odbył się we wrześniu wzbogacił bibliotekę szkolną o kilka nowych pozycji książkowych Agnieszki Frączek "Rany Julek! O tym jak Julian Tuwim został poetą" (nowa lektura dla klas I-III).

    Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział we wrześniowym kiermaszu i ZAPRASZAMY dzieci, nauczycieli i rodziców na GRUDNIOWY KIERMASZ.

  • Szkoło Pomóż i Ty

    Szkole Koło Wolontariatu zaangażowało się w akcje charytatywną „Szkoło Pomóż i Ty”. Dzięki waszej pomocy udało się wolontariuszom uzbierać 375 zł 25 gr. W tym roku zbiórka obyła się dla 10- letniego Kacprowi. Kiedy chłopiec skończył roczek zdiagnozowano u niego dziecięce porażenie mózgowe. Pomimo swojej niepełnosprawności uśmiech towarzyszy mu każdego dnia. Aby Kacper mógł prawidłowo rozwijać się niezbędny jest sprzęt, który pomoże mu w komunikacji, nauce pisania, czytania i mówienia. Wspólnie pomóżmy Kacprowi w zakupie specjalistycznego oprogramowania i komputera, których koszt wynosi około 10 000 zł.

    Dziękujemy za pomoc i wsparcie :-)

  • Chłopiec z chmur

    Klasa 6 była dziś /3.12/ na filmie "Chłopiec z chmur". Film bardzo nam się podobał. Wzruszyła nas historia / oparta na prawdziwych wydarzeniach/ niezwyklej walki o przyrodę i relacje z bliskimi. Dziękujemy Rodzicom za taki prezent na Mikołaja i P. Asi Fraj za zorganizowanie wyjazdu.

  • Gabinet wróżb

    Andrzejki to ludowy zwyczaj, który kojarzy się z czarami, magią i przepowiadaniem co nas czeka w przyszłości. Wróżby pobudzają wyobraźnię i pomysłowość dzieci, są również źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Czy się spełnią – czas pokaże. Pewne jest to, że przyniosły one nam wiele radości i były okazją do wspólnej zabawy. Oto relacja z tego magicznego dnia.

  • Ważne informacje dla osób, które złożyły wnioski w ramach projektu „Granty PPGR”

    Gmina Koszęcin, na podstawie przedłożonych przez mieszkańców oświadczeń, złożyła wniosek w ramach Konkursu Grantowego „Cyfrowa Gmina – Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym” – „Granty PPGR”. Centrum Projektów Polska Cyfrowa wezwało do doprecyzowania informacji umożliwiających przeprowadzenie oceny formalno-merytorycznej.

    Szczegółowe informacje na stronie internetowej Gminy Koszęcin. Link poniżej:


  • List Ministra Edukacji i Nauki oraz Ministra Zdrowia w sprawie szczepień dzieci w wieku 5-11 lat

    MINISTER ZDROWIA                                      MINISTER EDUKACJI i NAUKI             

     

    Warszawa, 1 grudnia 2021 r.

     

    Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice i Opiekunowie

     

    w ostatnich dniach Europejska Agencja Leków (EMA) zarekomendowała szczepienia dzieci w wieku 5-11 lat przeciw COVID-19. Podstawą rekomendacji były szczegółowe wyniki badań klinicznych, które przedstawił producent szczepionki – konsorcjum Pfizer/Biontech. Są to udowodnione dane naukowe świadczące o skuteczności i bezpieczeństwie stosowania szczepionki wśród najmłodszych. Polska dzięki swojemu przedstawicielowi w Europejskiej Agencji Leków (jest nim prezes Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych) miała bieżący dostęp do wszelkich informacji, na bazie których podejmowane były decyzje o dopuszczeniu szczepień dzieci w grupie wiekowej 5-11 lat.

    Rekomendacja Europejskiej Agencji Leków uruchamia na terenie Unii Europejskiej dystrybucję szczepionek przeznaczonych dla dzieci. W Polsce spodziewamy się pierwszych dostaw już w połowie grudnia. Oznacza to, że jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia będziemy mogli rozpocząć szczepienia dzieci w wieku 5-11 lat. Chcemy do tego czasu przekazać Państwu – Rodzicom i Opiekunom – jak najwięcej sprawdzonych i rzetelnych informacji, które pomogą podjąć w pełni świadomą decyzję dotyczącą ewentualnego zaszczepienia swojego dziecka.

    Od początku epidemii w Polsce koronawirusem zakaziło się blisko 28,5 tys. dzieci w wieku od 0 do 10 lat i blisko 35 tys. dzieci i młodzieży między 11. a 20. rokiem życia. Tylko w ciągu dwóch tygodni listopada do szpitali z ciężkim przebiegiem choroby trafiło blisko 500 dzieci. Ich średni wiek to jedynie 6 lat. Jednocześnie szczepienie przeciw COVID-19 przyjęło dotychczas ponad 1,6 mln dzieci i młodzieży w wieku 12-17 lat. Niepożądane odczyny po szczepieniu wystąpiły jedynie u 0,02 proc. z nich i w przeważającym stopniu miały one łagodny przebieg. Dane te pokazują, że na 1,6 mln zaszczepionych dzieci jedynie 320 z nich doświadczyło łagodnych odczynów niepożądanych. To znacznie mniejsza grupa niż ta, która tylko w ciągu dwóch tygodni listopada trafiła z powodu COVID-19 do szpitala.

    W badaniu klinicznym prowadzonym przez konsorcjum Pfizer/Biontech wzięło udział blisko 2,3 tys. dzieci w 94 ośrodkach na świecie. Z przedstawionych efektów badań wynika, że w grupie szczepionych dzieci w wieku 5-11 lat wystąpiło tylko jedno cięższe działanie niepożądane. Była to gorączka w wysokości 39,7℃. Poza tym – podobnie jak w przypadku innych szczepień – pojawiły się ból w miejscu podania szczepionki, zaczerwienienie, zmęczenie czy ból głowy. Co istotne objawy te bardzo szybko i samoistnie ustępowały. Warto również zwrócić szczególną uwagę na skuteczność szczepionki u dzieci. Okazuje się, że jest ona wyższa niż u dorosłych i wynosi aż 90,7 proc.

    Szanowni Państwo, mamy nadzieję, że przekazane przez nas informacje pomogą świadomie zdecydować w sprawie szczepienia dzieci. Chcemy podkreślić, że szczepionki to nie tylko skuteczna ochrona, ale także szansa na kontynuowanie nauki stacjonarnej przez cały rok szkolny. Zaszczepiony uczeń czy przedszkolak nie trafia na 10-dniową kwarantannę, gdy w klasie lub grupie pojawia się przypadek zachorowania na COVID-19.  

    Zachęcamy Państwa do kontaktu z pracownikami Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego w przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości. Więcej informacji na temat szczepień przeciw COVID-19 można znaleźć także w mediach społecznościowych tych instytucji, na stronie internetowej https://www.gov.pl/web/szczepimysie, na profilu #SzczepimySię, a także pod numerem infolinii 989.

     

                Z wyrazami szacunku

     

    Przemysław Czarnek

    MINISTER EDUKACJI I NAUKI

     

    Adam Niedzielski

    MINISTER ZDROWIA

     

  • Matematyczny kalendarz adwentowy

    W niedzielę 28 listopada rozpoczyna się Adwent – czas szczególnie ważny dla wiernych kościołów chrześcijańskich, który bezpośrednio poprzedza Święta Bożego Narodzenia.  

    Adwent to czas postanowień...

    Kalendarz adwentowy – specjalny kalendarz służący do odliczania pierwszych 24 dni grudnia do Bożego Narodzenia; jedna z tradycji adwentowych, szczególnie lubiana przez dzieci.

    Startujemy już od poniedziałku tj. 29.11.2021r.

    Wszystkich Uczniów klas IV-VIII szczerze zachecam do udziału w rozwiązywaniu zadań załączonych poniżej. Adwent - to bardzo dobry czas, by poznać swoje możliwości matematyczne :)

    Co zrobić?

    Trening czyni mistrza. Warto założyć cienki zeszyt i każdego dnia rozwiązać jedno zadanie. Gdy rrozwiążesz wszystkie, oddaj zeszyt nauczycielowi matematyki. 

    Gwarantuję ORYGINALNE nagrody dla wszystkich, którzy do 24 grudnia oddzadzą zeszyt z zadaniami.


    Matematyczny_kalendarz_adwentowy_(klasy_4-6)_(1).pdf

    Matematyczny_kalendarz_adwentowy_(klasy_7-8).pdf​​​​​​​


  • Szlachetna Paczka

    Szkolne Koło Wolontariatu zachęca do włączenie się w akcje „Szlachetna Paczka”. Jest to ogólnopolska akcja świątecznej pomocy, która realizowana jest już od 20 lat. Jej głównym celem jest idea przekazywania bezpośredniej pomocy. Akcja dociera przede wszystkim do rodzin wielodzietnych, niepełnych, z chorymi lub niepełnosprawnymi dziećmi lub członkami rodziny, osób starszych i samotnych, rodzin, których dotknęło nieszczęście. W tym roku nasza szkoła organizuje akcje razem z Przedszkolem im. Kubusia Puchata w Sadowie. Pomagaj razem z nami i weź udział w akcji.

    Jeśli chcesz się zaangażować w akcję zgłoś się do szkolnego koordynatowa Szlachetnej Paczki pani Sary Wojtulek. Można również wpłacić pieniądze w szkolnym sekretariacie, które zostaną przeznaczone na zakup bonów, odkurzacza i opału.

    Dary można przynosić do szkoły do 09.12. 2021r. ( czwartek) do godziny 14.00.

    Z góry dziękujemy za okazane serce.

  • Bal Andrzejkowy

    26 listopada klasa pierwsza wzięła udział w Balu Andrzejkowym. Nasi najmłodsi uczniowie mieli okazję ubrać fantazyjne stroje oraz potańczyć przy ulubionych przebojach z repertuaru dziecięcego. Na zabawie nie zabrakło wróżb dzięki, którym dzieci dowiedziały się kim zostaną w przyszłości oraz co ich czeka w najbliższym czasie. Dodatkowo uczniowie rozwijali swoje zdolności manualne tworząc kolorowe slimy. Andrzejki są idealną okazją do wspaniałej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji.

  • Dzień Pluszowego Misia

    25 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misa.Tego dnia uczniowie opowiadali o swoich maskotkach, tańczyli oraz wysłuchali historii powstania tej symbolicznej zabawki. Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka, to wierny towarzysz. Pomimo coraz bardziej nowoczesnych zabawek, miłość do pluszaków nigdy nie przemija. To wyjątkowe święto było świetną okazją do tworzenia przyjaznej atmosfery i właściwych relacji w społeczności klasowej.

  • Poznajemy zawody

    Klasa pierwsza wykonała kolejne zadania w ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Ja w świcie zawodów”. Tym razem uczniowie stworzyli tablicę z kolorowymi przedstawicielami zawodów. Poznali ich atrybuty oraz zaprezentowali swoje preferencje zawodowe poprzez przygotowanie odpowiedniego stroju.

  • Organizacja pracy uczniów klasy III

    Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!

     

    Informujemy, że nauczanie w klasie III od 24.11.2021 r. do 29.11.2021 r. będzie odbywało się z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, czyli zdalnie.

     

    W Szkole Podstawowej im. 74 Górnośląskiego Pułku Piechoty w Sadowie będzie ono zorganizowane wg. poniższych zasad:

     

     

    ZASADY PRACY KLASY III W OKRESIE NAUCZANIA ZDALNEGO

     

    1. Zdalne nauczanie prowadzone jest za pomocą platformy Gmail Classroom.

     

    2. Rodzice (rozumiani dalej także jako opiekunowie prawni) informowani są o osiąganych postępach i ocenach ucznia w trakcie nauczania zdalnego poprzez dziennik elektroniczny.

     

    3. Ocenianie postępów ucznia odbywa się zgodnie z przyjętymi w szkole zasadami statutowymi.

     

    4. Frekwencja na zajęciach w czasie zdalnego nauczania odnotowywana jest na takich samych zasadach jak w czasie zajęć stacjonarnych przy uwzględnieniu zasad wskazanych w pkt 5 – 8 niżej.

     

    5. Obecność ucznia na zajęciach może być sprawdzana w trakcie trwania zajęć.

     

    6. Obecność na zajęciach prowadzonych za pośrednictwem platformy internetowej uczeń potwierdza po zalogowaniu się na taką platformę niezwłocznie po rozpoczęciu zajęć w formie ustnej lub pisemnej (wiadomość na ogólnodostępnym komunikatorze prowadzonej lekcji).

     

    7. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z uczestniczeniem w zajęciach, w szczególności z dostępnością łącza internetowego lub problemów z zalogowaniem się na zajęcia online, uczeń lub rodzic powinien w najbliższym możliwym terminie powiadomić o zaistniałej sytuacji sekretariat szkoły drogą telefoniczną lub wychowawcę albo nauczyciela prowadzącego zajęcia za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

     

    8. Nieobecność na zajęciach usprawiedliwiana jest przez rodzica ucznia poprzez wiadomość do wychowawcy za pośrednictwem dziennika elektronicznego w terminie do 7 dni od powstania nieobecności.

     

    9. W lekcji prowadzonej online może brać udział jedynie uczeń. Uczniowie używają własnego imienia i nazwiska.

     

    10. Nagrywać i przechowywać materiały z zajęć na ustalonych nośnikach mogą jedynie nauczyciele.

     

    11. Zabrania się upublicznienia prowadzonych zajęć, w szczególności zabrania się nagrywania, fotografowania, tworzenia printscreenów.

     

    12. Godzina lekcyjna zajęć edukacyjnych prowadzonych przez nauczyciela z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość lub innego sposobu realizacji tych zajęć trwa 45 minut. W uzasadnionych przypadkach dyrektor może dopuścić prowadzenie tych zajęć w czasie nie krótszym niż 30 minut i nie dłuższym niż 60 minut. W przypadku zajęć prowadzonych w formie online (tj. w sposób umożliwiający bezpośrednią interakcję między uczniami a nauczycielem prowadzącym zajęcia) przyjmuje się, iż w okresie pierwszych 30  minut zajęcia prowadzone są w formie ogólnoklasowej, a kolejne 15 minut zajęć służy prowadzeniu indywidualnych konsultacji uczniów z nauczycielami.

     

    13. Nauczyciel prowadzi zajęcia zgodnie z przyjętym w szkole planem i w godzinach w nim określonych poprzez łączenie przemienne kształcenia z użyciem monitorów ekranowych i bez ich użycia, przy czym ustala się, że minimalna ilość zajęć prowadzonych online wynosi:

     

    a) zajęcia z przedmiotów, które, zgodnie z ramowymi planami nauczania realizowane są w ilości 1 lub 2 godzin tygodniowo:

     

    – 1 lekcja na tydzień,

     

    b) zajęcia z przedmiotów, które, zgodnie z ramowymi planami nauczania realizowane są w ilości 3 godzin tygodniowo – 2 lekcje na tydzień,

     

    c)zajęcia z przedmiotów, które, zgodnie z ramowymi planami nauczania realizowane są w ilości 4 lub 5 godzin tygodniowo – 3 lekcje na tydzień.

     

    14. Zajęcia prowadzone bez użycia monitorów ekranowych przeprowadzane są w godzinach zgodnych z planem zajęć w wymiarze określonym w pkt 12 w formie wybranej przez nauczyciela, przy czym wymagane jest potwierdzenie przez uczniów obecności na zajęciach przez zalogowanie się na zajęcia w momencie ich rozpoczęcia.

     

    15. W okresie objęcia ucznia trybem zdalnym zajęcia rozwijające, zajęcia rewalidacyjne, korekcyjno-kompensacyjne oraz zajęcia z zakresu doradztwa zawodowego realizowane są zgodnie z planem zajęć, w tym w godzinach nim określonych.

     

    16. Zmiana terminu przeprowadzenia zajęć, o których mowa  w pkt 15 wyżej jest możliwa na prośbę rodzica, za zgodą dyrektora szkoły.

     

    17. W okresie objęcia ucznia trybem zdalnym zajęcia z logopedą prowadzone są online zgodnie z przyjętym w szkole planem lekcji i w godzinach w nim określonych. Ewentualne zmiany w formie prowadzenia zajęć mogą być wprowadzone po akceptacji dyrektora szkoły.

     

    18. Dziennik elektroniczny stanowi podstawowy sposób komunikowania się pomiędzy uczniami, rodzicami i nauczycielami. Ponadto uczniowie i rodzice mają możliwość konsultacji z nauczycielem prowadzącym zajęcia lub wychowawcą danego oddziału w innej formie ustalonej przez nauczyciela (wychowawcę) w godzinach 7:30 – 15:30 w dni nauki szkolnej od poniedziałku do piątku.

     

    19. Ogólne zasady bezpiecznego uczestnictwa w zajęciach w odniesieniu do ustalonych technologii informacyjno-komunikacyjnych zawarte są w Regulaminie Pracy Zdalnej na stronie internetowej szkoły w zakładce Dokumentacja Szkolna.

     

     

     

     

     

  • CERTYFIKAT - XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

    1 października był Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Nasza Szkoła także brała udział w tym przedsięwzieciu.

    Oto najlepsi uczniowie, którym Tabliczka Mnożenia jest doskonale znana:

    klasa IV:

    Magdalena Olszok, Julia Jaguś, Julia Stec oraz Szymon Neliszer.

    klasa V:

    Zuzanna Gajda, Wiktoria Adamek oraz Emilia Styczyrz.

    klasa VI:

    Filip Fraj oraz Patrick Gajda

    klasa VII:

    Jakub kandzia, Natalia Jankowiak, Agata Rogocz, Kamil Sabaliński, Magdalena Słota, Hanna Matlik
    oraz Emilka Gajda

    klasa VIII:

    Sebastian Kryściak, Natalia Ramsden, Marek Osadnik, Jakub Przybyła, Zuzanna Błaszczyk, Sylwia Jankowiak oraz Zuzanna Kubiciel.

     

    Wymienieni wyżej Uczniwie - otrzymali Certfikat oraz ocenę celującą z matematyki.

    Gratulujemy i czekamy na kolejny Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

  • Konkurs o Patronie Szkoły

    Z okazji Święta Niepodległości odbył się szkolny konkurs wiedzy o Patronie Szkoły czyli 74 Górnośląskim Pułku Piechoty. Konkursowi patronował Dyrektor szkoły.

    A oto laureaci:

    W kategorii klas młodszych

    1 miejsce: Dominika Pach

    2 miejsce: Alicja Garbela

    3 miejsce: Lena Sabalińska

     

    W kategorii klas starszych

    1 miejsce: Emilia Styczyrz

    2 miejsce: Zuzanna Kubiciel

    3 miejsce: Marek Osadnik

                                                                        Gratulujemy:)

  • ZEGAR MATEMATYCZNY - wyniki konkursu

    29 października zmienialiśmy godzinę na zegarze... Nastał czas zimowy...

    W związku z tą zmianą w naszej szkole odbył się konkurs na wykonanie zegara o charakterze matematycznym.

    Wpłynęło 13 oryginalnych dzieł sztuki. Każdy inny, każdy wyjatkowy.

    Komisja konkursowa miała ciężkie zadanie.

    Z pomocą przyszli uczniowie oraz ich rodzice - oddając głos na swojego faworyta.

    I w ten oto sposób udało się wyłonić zwycięzców. 

    I miejsce - Dawid Adamek z klasy II

    II miejsce - Szymon Neliszer z klasy IV

    III miejsce - Magdalena Olszok z klasy IV

    Wyróżnienie - Mateusz Bonk z klasy I

    Zwycięzcy otrzymali dyplom oraz nagrody pieniężne do wykorzystania w sieci EMPIK.

    Wszystkim serdecznie gratuluję kreatywności.

    Na konkurs prace oddali uczniowie: Mateusz Bonk, Marcin Kryściak, Dawid Adamek, Łukasz Pawełczyk, Magdalena Olszok, Emilia Lamik, Laura Niedworok, Julia Stec, Hanna Wójcik, Natalia Osadnik, Szymon Neliszer, Zofia Pawełczyk, Aleksander Fijał.

strona:

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. 74 Górnośląskiego Pułku Piechoty w Sadowie
    42-700 Sadów, ul. Powstańców Śląskich 72
    sekretariat@edusadow.pl
  • 34-352-44-58
    34-356-13-71

Galeria zdjęć